Találatok száma: 22


Ubiquiti Universal Antenna Fixer

Ubiquiti Universal Antenna Fixer

Garancia: 12 hónap
raktáron
3 130 Ft
Ubiquiti POE-24-12W PoE Adapter (LAN porttal, 24V/0,5A)

Ubiquiti POE-24-12W PoE Adapter (LAN porttal, 24V/0,5A)

Garancia: 12 hónap
3-5 munkanap
3 620 Ft
Ubiquiti U-POE-AF POE Injector

Ubiquiti U-POE-AF POE Injector

Garancia: 12 hónap
3-5 munkanap
3 970 Ft
Ubiquiti U Fiber Multi-Mode 1Gbps SFP modul (1db/csomag) OEM

Ubiquiti U Fiber Multi-Mode 1Gbps SFP modul (1db/csomag) OEM

Garancia: 12 hónap
3-5 munkanap
5 065 Ft
Ubiquiti POE-24-12W-G PoE Adapter (Gigabit LAN porttal, 24V/0,5A)
Ubiquiti POE-24-24W PoE Adapter (LAN porttal, 24V/1A)

Ubiquiti POE-24-24W PoE Adapter (LAN porttal, 24V/1A)

Garancia: 12 hónap
raktáron
5 430 Ft
Ubiquiti POE-48-24W PoE Adapter (LAN porttal, 48V/0,5A)

Ubiquiti POE-48-24W PoE Adapter (LAN porttal, 48V/0,5A)

Garancia: 12 hónap
3-5 munkanap
5 940 Ft
Ubiquiti Ethernet Surge Grounded ESD Protection

Ubiquiti Ethernet Surge Grounded ESD Protection

Garancia: 12 hónap
3-5 munkanap
6 275 Ft
Ubiquiti POE-48-24W-G PoE Adapter (Gigabit LAN porttal, 48V/0,5A)
Ubiquiti U Fiber Single-Mode BiDi 1Gbps SFP modul

Ubiquiti U Fiber Single-Mode BiDi 1Gbps SFP modul

Garancia: 12 hónap
3-5 munkanap
6 845 Ft
Ubiquiti POE-24-24W-G PoE Adapter (Gigabit LAN porttal, 24V/1A)

Ubiquiti POE-24-24W-G PoE Adapter (Gigabit LAN porttal, 24V/1A)

Garancia: 12 hónap
3-5 munkanap
7 225 Ft
Ubiquiti POE-50-60W PoE Adapter (LAN porttal, 50V/1,2A)

Ubiquiti POE-50-60W PoE Adapter (LAN porttal, 50V/1,2A)

Garancia: 12 hónap
3-5 munkanap
7 830 Ft
Ubiquiti UF-RJ45-1G SFP Transceiver Module

Ubiquiti UF-RJ45-1G SFP Transceiver Module

Garancia: 12 hónap
3-5 munkanap
7 910 Ft
Ubiquiti POE-24-30W PoE Adapter (LAN porttal, 24V/1,25A)

Ubiquiti POE-24-30W PoE Adapter (LAN porttal, 24V/1,25A)

Garancia: 12 hónap
3-5 munkanap
8 275 Ft
Ubiquiti U Fiber Multi-Mode 1Gbps SFP modul (2db/csomag)

Ubiquiti U Fiber Multi-Mode 1Gbps SFP modul (2db/csomag)

Garancia: 12 hónap
3-5 munkanap
9 100 Ft
Ubiquiti UniFi Direct Attach Copper 10Gbps 1m kábel

Ubiquiti UniFi Direct Attach Copper 10Gbps 1m kábel

Garancia: 12 hónap
3-5 munkanap
9 100 Ft
Ubiquiti INS-3AF-O-G Instant 802.3af Indoor and Outdoor PoE Converters White
Ubiquiti Instant 802.3af Indoor and Outdoor PoE Converters

Ubiquiti Instant 802.3af Indoor and Outdoor PoE Converters

Garancia: 12 hónap
3-5 munkanap
10 065 Ft
Ubiquiti Multi-Mode SFP+ Modul (2 pack)

Ubiquiti Multi-Mode SFP+ Modul (2 pack)

Garancia: 12 hónap
3-5 munkanap
10 700 Ft
Ubiquiti UniFi UDC-2 10GBase 2m

Ubiquiti UniFi UDC-2 10GBase 2m

Garancia: 12 hónap
3-5 munkanap
11 335 Ft
Ubiquiti U Fiber Single-Mode BiDi 10Gbps SFP+ modul

Ubiquiti U Fiber Single-Mode BiDi 10Gbps SFP+ modul

Garancia: 12 hónap
3-5 munkanap
86 140 Ft
Ubiquiti UniFi AP AC Lite 802.11ac Dual Radio Access Point

Ubiquiti UniFi AP AC Lite 802.11ac Dual Radio Access Point

Garancia: Jogszabály szerint
3-5 munkanap
190 915 Ft
^