Találatok száma: 5


Planet PLANET Gigabit Ethernet Switch

Planet PLANET Gigabit Ethernet Switch

16-port, unmanaged
Garancia: 12 hónap
3-5 munkanap
29 945 Ft
Planet PLANET Industrial Fast Ethernet Switch

Planet PLANET Industrial Fast Ethernet Switch

4-port + 2-port SC Singlemode, 1310nm, up to 15km
Garancia: 12 hónap
3-5 munkanap
61 765 Ft
Planet PLANET Industrial L2+/L4 4-Port 10/100/1000T

Planet PLANET Industrial L2+/L4 4-Port 10/100/1000T

2-port 100/1000X SFP, managed Switch
Garancia: Jogszabály szerint
3-5 munkanap
124 435 Ft
Planet PLANET Industrial Layer 2  8-Port 10/100/1000T PoE

Planet PLANET Industrial Layer 2 8-Port 10/100/1000T PoE

Wall-mount Managed Switch, 2 x SFP
Garancia: Jogszabály szerint
3-5 munkanap
146 011 Ft
Planet PLANET managed Industrial Gigabit PoE+ Switch

Planet PLANET managed Industrial Gigabit PoE+ Switch

8-port PoE + 2-port SFP, 802.3at, DIN rail
Garancia: Jogszabály szerint
3-5 munkanap
276 416 Ft
^